Teší nás! Toto sme my.

Svadobní filmmakeri spájajúci umeleckosť, dokumentárnosťou a filmový look.

Milujeme rozprávanie príbehov a zachytávanie autentických emócií. Okrem svadobných videí pracujeme na hudobných videoklipoch či krátkych hraných filmoch. Samostatnou katgóriou sú pre nás dokumentárne filmy a svadby. Tento typ videí má v sebe niečo, čo hrané filmy nikdy nedokážu. Skutočnú emóciu reálnych ľudí. Zachytiť ozajstné príbehy a zvečniť deň, kedy sa spoja dve rodiny je jedinečná príležitosť. Bude pre nás cťou byť súčasťou toho vášho!

Mário

Už od detstva spojovalo všetky moje záľuby a aktivity jedno. Kamera. Či už to bol skateboard, downhill alebo kúzlenie, všetko som si nakrúcal. Po štyroch rokoch profesionálnej tvorby videí rôzneho druhu, som sa rozhodol založiť SvadbART. Firmu špecializujúcu sa na jedinečné svadobné filmy. Na svadbe rád pracujem so svetlom, umeleckými kompozíciami a snažím sa zachytiť autenticitu dňa. Okrem toho je pre mňa špeciálne dôležitým prvkom zvuk. Hlas vášich rodičov je niečo čo z fotky nikdy nedostanete.

Martin

S Maťom sme sa spoznali na vysokej škole. S videom mi veľmi pomohol nakoľko bol v tom čase profesionálny fotograf. Zlepšil moju odbornosť vďaka vedomostiam zo strednej umeleckej školy a nadobudnutej praxe. Po niekoľkých rokoch vo fotke však chcel svoje obrázky rozpohybovať a začal sa aktívne venovať videu. Okrem natáčania je aktívny aj v postprodukcii a vždy humorne naladený.

Kontakt